! Přihlaste se do věrnostního programu a získejte slevu až -10% na celý nákup!

ARNO BOTY PRSAŠKY FLEX vel.45

Kód: 74216-745
Akce
Značka: ARNO
1 865 Kč –25 %
L74216 742 (1)
1 865 Kč –25 % 1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Na dotaz

ARNO BOTY PRSAŠKY FLEX vel.45

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka Arno disponuje v sortimentu množstvím produktů s výhodným poměrem ceny a kvality. Jeho součástí jsou i praktické prsačky, které udělají výbornou službu během rybolovu i během jiných aktivit spojených s vodou – krmení, zdolávání.

Boty na prsačkách se dokonale přizpůsobuje tvaru chodidla, lehce je můžeme obout i vyzout. Gumový PVC materiál nepropouští vody, proto zabezpečuje pocit sucha a komfortu.

Výborná volba k přívlači i plavané v tekoucí vodě, nebo k jiné činnosti vyžadující stání ve vodě.

Dokonalé vypracování spojů zaručuje voděodolnost. Uvnitř se nachází 1 kapsa, bok můžeme stáhnout, abychom dokonale usadili na těle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 14:12
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=rybarstvi-rimex.cz&id=ulg35
Odpovědět