! Přihlaste se do věrnostního programu a získejte slevu 5% - 10% na celý nákup!

Fudo Delta Iseama 5 (bal.9ks)

Kód: FH00115
44 Kč 36,36 Kč bez DPH
Skladem (1 1 balení)

Fudo Delta Iseama 5 (bal.9ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultra pevné kované háčky FUDO jsou vyrobeny v Japonsku z vysokouhlíkové oceli. Prvotřídní záseky garantuje velice přesně tvarovaný hrot s rychlým a přesným průnikem, antikorozní ochrana a vysoký stupeň pružnosti. Ryba která jednou tento háček nasaje, z něj nebude mít úniku. Tento háček pronikne její tlamou rychlostí střely.

Triple Edge - hrot tvořený ze třech ostří. Dobře víme, že hrot je základem celého háčku a dobrý háček je základním kamenem celé montáže. Proto jsme se při výrobě nesoustředili jen na samotnou špičku, ale i na část pod ní. Celý hrot je vytvořen třemi břity pod různými úhly tak, aby hrot byl nejen ostrý, ale i pevný, pružný a trvanlivý. Ostrá špička se zapíchne bez odporu, tak jako i ostatní, a pak si ostré hrany prořezávají cestu bez odporu a velmi hladce. Pod zpětným hrotem je již háček z kulatého profilu, aby nedocházelo k proříznutí rybí tlamy a ztráty úlovku.

Trust Grip - další velmi důležitou částí háčku je ramínko, tedy místo navázání na vlasec. I za předpokladu bezchybného provedení uzlu zde dochází k zaškrcení monofilu, tedy ke snížení jeho nosnosti. Proto má ramínko drážku, ve které je vlasec vedený. Díky zapuštění se minimalizuje snížení průřezu a zvyšuje se tak i jeho pevnost v uzlu.

Black niklový háček s lopatkou "Trust Grip" a hrotem "Triple Edge". Robustní háček je ideální na tvorbu různých kaprových návazců.

  • Jednoháček
  • Velikost 5
  • Black Nickel
  • Lopatka Trust Grip
  • S protihrotem Triple Edge
  • Rovný
  • Kovaný
  • Balení 9ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Háčky s lopatkou
uni_color: Black Nickel
hook_kirbed: Rovné
hook_size: 5
hook_fitting: Trust Grip
hook_type: jednoháček
hook_point: Triple Edge

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: