HALDORÁDÓ TORNADO ACTIVATOR GEL - N-BUTYRIC ACID + ANANÁS

Kód: HD16875
Novinka
Značka: Haldorádó
152 Kč 132,17 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

HALDORÁDÓ TORNADO ACTIVATOR GEL - N-BUTYRIC ACID + ANANÁS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tornado Activator Gel přichází v příchutích totožných s příchutěmi nástrah Tornado. Jde o přídatnou látku na zvýšení vábivosti, která se vyznačuje velkou hustotou a velmi dobrou přilnavostí . V první řadě ji doporučujeme používat na dochucení krmítek a PVA tyčinek. Středobod ošetřené plochy zůstane po celou dobu na knedlíku, resp. v blízkosti nástrahy, ukazujíc rybám, především kaprům, nezaměnitelnou cestu směrem k naší nástraze. Díky vysoké přilnavosti zaručeně vydrží daleké náhody a s tím se spojující intenzivní dopadnutí.

Pracovat začne po příchodu na dno. Mocný chuťový mrak se rozprostře po dně a začne uvolňovat neodolatelné atraktanty. K úplnému uvolnění dojde v závislosti na teplotě vody za 5-20 minut, avšak na povrchu krmiva nebo peletových zrníček přetrvá tenká gelová vrstva i nadále. Ochucená zrníčka na dně jsou příliš lákavá, aby jejich ryby neochutnali, což je jen povzbuzuje k dalšímu stravování. V porovnání s běžnými hustými aromaty se této ryby ani při nepřetržitém používání nenabaží, neopustí zakrmené místo, protože už ""mají dost"". Právě naopak, naše zkušenosti při testech ukazují tím směrem, že rybaření se výrazně zrychlí, interval mezi záběry se zkrátí a kolem ochuceného krmítka nebo boilies montáže se začne sbírat stále více a více ryb. Hlavním důvodem je, že gel obsahuje i látky na stimulaci apetitu a aminokyseliny, proto ho výslovně doporučujeme i na lov v soutěžních podmínkách. Hodí do kteréhokoliv ročního období, funguje velmi rychle a účinně i v těch nejchladnějších vodách!

Na výběr máš z těchto příchutí: Sladká Jahoda, Rokfortský Sýr, N-Butyric & Ananas. Perník, Mango, Česnek & Madle, Punč & máta

Balení: 60 ml

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LB Avatar autora | 27.8.2023
Produkt je vynikající!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Haldorado je specialista na výrobu krmiv, boilies, pelet a nástrah. V nabídce má ale i židle, oblečení, bižuterii na feeder a další doplňky. Suroviny v Haldorado produktech jsou rybí moučka, kukuřičná moučka, více druhů semínek, přírodní aromata, tekuté potravy, aminokyseliny, mléčné proteiny a ptačí zob.

Nejpopulárnější Haldorado produkty jsou: aroma tuning, krmiva, chytací rozpustné pelety, rozpustné boilies, plovoucí boilies, dipy, tekutá aromata a krmné boilies.

Nejpopulárnější příchutě Haldorada jsou: sladký ananas, black squid, ferment x, velký kapr, velká ryba a černé korenie. Haldorado krmiva, boilies, pelety, kukuřice a nástrahy doporučujeme pro ty, kteří chtějí chytit za nejkratší čas co nejvíce ryb.