HALDORÁDÓ BLENDEX 2 IN 1 - JAHODA + MED

Kód: HD12501
Novinka
Značka: Haldorádó
149 Kč 129,57 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

HALDORÁDÓ BLENDEX 2 IN 1 - JAHODA + MED

Detailní informace

Detailní popis produktu

Od našich věrných zákazníků dostali nápad vytvořit novou sérii krmiv s názvem BlendeX 2 in 1. Tato série krmiv maximálně pasuje k nástrahám s názvem BlendeX. Tato nová krmiva jsou vlastně směsí mikropelet a krmiva, namíchané v optimálním poměru, aby se hotové krmivo mohlo používat do klasických krmítek, method krmítek nebo do PVA produktů. Dokonale namíchané komponenty působí ve vodě tak, že se nejprve z krmítka uvolní jemné krmivo, z něhož se rychle a viditelně uvolňují aromatické látky a na spodku a vedle krmítka zůstávají mikropelety, na kterých si pochutnají větší ryby.         

Chcete–li krmivo použít v krmítku, tak si suché krmivo postupně navlhčíte, zaměníte, můžete přidat různá aromata, následně protlačíte přes síto a dostanete kvalitní krmidlovou směs.  

Chcete–li krmivo použít do PVA tak v žádném případě nepřidávejte vodu. V nabídce máme více druhů tekutých aromat nebo nejlepší efekt vyvoláte tím, pokud suché krmivo zaměníte se Spéci Additive.  

Krmiva BlendeX 2in1 Vám nabízíme v 6 příchutích: Ananas + Banán, Jahoda + Med, Česnek + Mandle, Kalamár + Chobotnice, TripleX, Kyselina máselná + Mango. Kalamár + Chobotnice, TripleX krmiva jsou na bázi rybích mouček. Krmiva Jahoda + Med, Česnek + Mandle, Ananas + Banán, Kyselina máselná + Mango jsou sladké s obsahem uhlohydrátů.  

Krmivo BlendeX 2in1 Jahoda + Med má červené zbarvení a obsahuje žluté mikropelety. Vůně a chuť krmiva je sladká a je obohacena o uhlohydráty. Krmivo se osvědčilo od jara až po pozdní podzim. Krmivo je všestranně použitelné na všech revírech.    

Zrnitost: míchaná

Obsah: 800 g

Příchuť / Barva: Jahoda + Med / červené krmivo + žluté mikropelety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Haldorado je specialista na výrobu krmiv, boilies, pelet a nástrah. V nabídce má ale i židle, oblečení, bižuterii na feeder a další doplňky. Suroviny v Haldorado produktech jsou rybí moučka, kukuřičná moučka, více druhů semínek, přírodní aromata, tekuté potravy, aminokyseliny, mléčné proteiny a ptačí zob.

Nejpopulárnější Haldorado produkty jsou: aroma tuning, krmiva, chytací rozpustné pelety, rozpustné boilies, plovoucí boilies, dipy, tekutá aromata a krmné boilies.

Nejpopulárnější příchutě Haldorada jsou: sladký ananas, black squid, ferment x, velký kapr, velká ryba a černé korenie. Haldorado krmiva, boilies, pelety, kukuřice a nástrahy doporučujeme pro ty, kteří chtějí chytit za nejkratší čas co nejvíce ryb.