VELKÁ NOVINKA! 10% sleva pro každého pouze za registraci na současný nákup bez limitu + Doprava zdarma od 799Kč.

EXKLUSIVNĚ VÁM DO ČESKA PŘINÁŠÍME MOŽNOST ZAKOUPIT PRODUKTY MASSIVE BAITS.

 massivebaits

logoweb

Exklusivně vám do česka přinášíme možnost zakoupit produkty Massive Baits.

Massive Baits vznikla v roce 2009 se zaměřením na lov kaprů. Dnes již zaběhnutá a ověřená firma drží krok s konkurencí a vylepšuje své technologické zázemí pro výrobu svých produktů. Vysoký výrobní standart a kvalitní suroviny jsou předností teto značky. Zkušenosti zakladatele firmy (Marcin Kulig) a týmu Massive Carp zajistily rychle se rozvíjecí sortiment návnad pro lov kaprů po celé Evropě, a tak má své příznivce například v Itálii, Francii, Portugalsku, Polsku i Slovensku. 

Massive-carp-Robin-Red-LogoMassive-carp-Robin-Orange-LogoMassive-carp-Robin-Gold-LogoMassive-carp-Robin-Green-Logo

Značka Massive Baits je od roku 2010 licencovaným odběratelem komponent společnosti Haith's®. "Náš slavný lovec kaprů je ROBIN RED®. Jeho jedinečné vlastnosti v průběhu let lákaly doslova tisíce kaprů. Naše velmi kvalitní přírodní složky do návnad kaprů, zlepšují rybářské výsledky od 50. let 20. století." Massive Baits dále využívají komponenty těchto značek: Nectarblend ™, Red Factor ™, PTX ™, Prosecto Insectivorous ™, Spanish Pepper ™, GTP Spice ™, Fine Oystershell Grit, High-Protein Crumbs, Haith's® CLO a mnoho dalších.

27657661_1650978341630581_6185585976934348472_n

Massive Baits můžete zakoupit u nás v kamenné prodejně Rimex Karviná ale i v eshopu.

Budeme velmi rádi, pokud produkty Massive Baits vyzkoušíte v českých vodách a podělíte se o vaše zkušenosti. Otestujte značku Massive Baits a zároveň využijte možnost zakoupit jejich produkty za velmi atraktivní ceny(pouze pro členy RIMEX CoLab programu). Sledujte náš testovací program Rimex CoLab. 23.2. 2020 spouštíme registrace. Tento testovací program je omezený počtem členů!

colab_rimex_baner

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.