HALDORÁDÓ CARP BOILIE LONG LIFE POP UP 16, 20 MM - SLADKÝ ANANÁS

Kód: HCBLLP40-SP
Novinka
Značka: Haldorádó
180 Kč 156,52 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

HALDORÁDÓ CARP BOILIE LONG LIFE POP UP 16, 20 MM - SLADKÝ ANANÁS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Od roku 2019 si můžete koupit od základů nové, vylepšené Haldorádó Carp Boilie. Proč jsme změnili složení a Průměr boilie? Lov na boilies je velmi populární technika rybolovu mezi rybáři a my reagujeme na jejich požadavky a právě proto jsme při výrobě boilies použili ještě kvalitnější suroviny, abychom Vám mohli dát kvalitnější výsledný produkt.

Vlastnosti:

- Silně plovoucí nástraha, kterou můžete používat samostatně nebo v kombinaci s potápivými boilie.

- Označení "Long Life", jsou trvanlivé, vařené boilies (červené víčko a etiketa), které ve vodě vydrží i 72 hodin bez rozpadu.

- Vyrábějí se v 6 příchutích: Black Squid / Černý Kalamár, Big Fish / Velká Ryba, FermentX, Sweet Pineapple / Sladký Ananas, Spicy Red Liver / Kořenitá Červená Pečeň, Blue Fusion / Modrá Fúze

Veľkosť: 16 a 20 mm v jednom balení

Balenie: 40 g

Sladký Ananas Sweet Pineapple / Sladký Ananas je univerzální sladká, ovocná příchuť která vznikla na základě již úspěšného produktu Haldorádó Rozpustné Fluo Vznášející se pelety. Kdo ucítí příjemnou vůni ananasu tak to chce ochutnat. Sladká chuť boiliesu působí celoročně jako magnet na kapry a amury a jen málokterá ryba ví odolat tomuto pokušení. Sirup je tak hustý a chutný že je neodolatelný pro ryby. Toto boilies je účinné i na těch revírech kde se ryby ještě nesetkali s boilies. Je to opravdová celoročně účinná nástraha.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Haldorado je specialista na výrobu krmiv, boilies, pelet a nástrah. V nabídce má ale i židle, oblečení, bižuterii na feeder a další doplňky. Suroviny v Haldorado produktech jsou rybí moučka, kukuřičná moučka, více druhů semínek, přírodní aromata, tekuté potravy, aminokyseliny, mléčné proteiny a ptačí zob.

Nejpopulárnější Haldorado produkty jsou: aroma tuning, krmiva, chytací rozpustné pelety, rozpustné boilies, plovoucí boilies, dipy, tekutá aromata a krmné boilies.

Nejpopulárnější příchutě Haldorada jsou: sladký ananas, black squid, ferment x, velký kapr, velká ryba a černé korenie. Haldorado krmiva, boilies, pelety, kukuřice a nástrahy doporučujeme pro ty, kteří chtějí chytit za nejkratší čas co nejvíce ryb.