HALDORÁDÓ CARP BOILIE LONG LIFE POP UP 16, 20 MM - VELKÁ RYBA

Kód: HCBLLP40-BF
Novinka
Značka: Haldorádó
180 Kč 156,52 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

HALDORÁDÓ CARP BOILIE LONG LIFE POP UP 16, 20 MM - VELKÁ RYBA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Od roku 2019 si můžete koupit od základů nové, vylepšené Haldorádó Carp Boilie. Proč jsme změnili složení a Průměr boilie? Lov na boilies je velmi populární technika rybolovu mezi rybáři a my reagujeme na jejich požadavky a právě proto jsme při výrobě boilies použili ještě kvalitnější suroviny, abychom Vám mohli dát kvalitnější výsledný produkt.

Vlastnosti:

- Silně plovoucí nástraha, kterou můžete používat samostatně nebo v kombinaci s potápivými boilie.

- Označení "Long Life", jsou trvanlivé, vařené boilies (červené víčko a etiketa), které ve vodě vydrží i 72 hodin bez rozpadu.

- Vyrábějí se v 6 příchutích: Black Squid / Černý Kalamár, Big Fish / Velká Ryba, FermentX, Sweet Pineapple / Sladký Ananas, Spicy Red Liver / Kořenitá Červená Pečeň, Blue Fusion / Modrá Fúze

Veľkosť: 16 a 20 mm v jednom balení

Balenie: 40 g

Big Fish / velká ryba vznikla z nejoblíbenější příchutě Haldorádó Velký kapr, který má jedinečnou sladko-rybí ovocné aroma. Zkušenosti ukazují, že když teplota vody klesne pod 20 stupňů Celsia, a postupně klesá, tehdy se stává tato nástraha stále chytlavější, takže hlavně během podzimních a jarních rybaček může být nejúčinnější, ale může nám způsobit překvapení i během letních rybaček!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Haldorado je specialista na výrobu krmiv, boilies, pelet a nástrah. V nabídce má ale i židle, oblečení, bižuterii na feeder a další doplňky. Suroviny v Haldorado produktech jsou rybí moučka, kukuřičná moučka, více druhů semínek, přírodní aromata, tekuté potravy, aminokyseliny, mléčné proteiny a ptačí zob.

Nejpopulárnější Haldorado produkty jsou: aroma tuning, krmiva, chytací rozpustné pelety, rozpustné boilies, plovoucí boilies, dipy, tekutá aromata a krmné boilies.

Nejpopulárnější příchutě Haldorada jsou: sladký ananas, black squid, ferment x, velký kapr, velká ryba a černé korenie. Haldorado krmiva, boilies, pelety, kukuřice a nástrahy doporučujeme pro ty, kteří chtějí chytit za nejkratší čas co nejvíce ryb.