VELKÁ NOVINKA! 10% sleva pro každého pouze za registraci

Podmínky členství ve věrnostním programu

UPOZORNĚNÍ

Po provedené registraci je nutné se přihlásit do eshopu a ceny se Vám automaticky přepočítají dle Vaší aktuální slevy. Bez přihlášení nelze uplatňovat nárok na slevu! Hodnota Vaší objednávky bude na věrnostní účet připsána po uhrazení.

  1. Úvod

Věrnostní program pro zákazníky internetového a kamenného obchodu www.rybarstvi-rimex.cz společnosti JK RIMEX s.r.o., IČ: 286 47 564, DIČ: CZ28647564, se sídlem: Karviná - Mizerov, Nad Dubinou 131/4, PSČ 73301, jehož předpokladem pro vstup je realizace platné registrace na www.rybarstvi-rimex.cz a splnění podmínek, které jsou upřesněny níže, slouží k poskytnutí nadstandardních výhod a služeb. 

  1. Výhody vyplývající z členství Věrnostního programu

 
2.a. Člen po splnění podmínek (viz. bod 3.1.) získá při nákupu na www.rybarstvi-rimex.cz nebo v kamenné prodejně slevu ve výši 10 – 15%. Slevové limity v bodu 2.b. jsou uvedeny pouze pro členy věrnostního programu.

2.b.  Slevové limity

Finanční částky, uváděné u jednotlivých slev, jsou dány součtem všech objednávek konkrétního člena věrnostního programu realizovaných od 1.1.2020. Každému řádně zaregistrovanému zákazníkovi se budou částky za jeho objednávky sčítat na jeho účet a po dosažení další postupové hranice mu bude v následující objednávce navýšen slevový věrnostní rabat na odpovídající hodnotu(viz níže).

1) Rybář - 10% sleva

Sleva ve výši 10% je základní slevou poskytovanou při celkové útratě 1 Kč až 30 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 30 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 12% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

2) Top rybář - 12% sleva

Sleva ve výši 12% platí při celkové útratě 30 001Kč až 50 000Kč. Po dosažení celkové útraty 50 000Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 15% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

 

3) VIP rybolovec - 15% sleva 

Sleva ve výši 15% platí při celkové útratě nad 50 001,- Kč.Tato sleva bude zákazníkovi započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno .

Hodnota předchozího nákupu je připisována na věrnostní účet po uhrazení objednávky. Celková suma realizovaných objednávek se zobrazuje ihned po přihlášení.

2.c. Dosažená sleva není časově omezená a bude platná po celou dobu platnosti vašeho účtu.

2.d. Odpovídájící slevy se projeví změnou cen celého sortimentu po řádném přihlášení na eshopu www.rybarstvi-rimex.cz

2.e. Do celkového stavu zákaznického účtu budou započítány pouze převzaté a zaplacené objednávky. Odpovídající částka bude na účet zákazníka připsána až po převedení dobírkové finanční částky na účet společnosti JK Rimex s.r.o.. V případě odstoupení od kupní smlouvy a následném vrácení objednávky, bude z konta zákazníka odečtena odpovídající finanční částka, která bude odpovídat hodnotě zrušené nebo vrácené objednávky nebo její části.

2.f. Věrnostní slevu lze uplatnit i na prodejně Rimex, stačí prodejci sdělit email vašeho účtu na www.rybarstvi-rimex.cz

2.g. Objednávky uskutečněné v kamenné prodejně Rimex nejsou započítané do věrnostního programu. 

  1. Členství ve Věrnostním programu 

3.1. Podmínky přijetí 

3.1.a. Členem Věrnostního programu se může stát osoba, která souhlasí s podmínkami zařazení do věrnostního programu a vyplní pravdivě povinné údaje při registraci na www.rybarstvi-rimex.cz , souhlasí s obchodními podmínkami a souhlasí se zasíláním informačních a marketingových emailů.

3.1.b. Členem věrnostního programu se stává zákazník na základě svobodné vůle, která je vyjádřena zaregistrováním na internetovém obchodu www.rybarstvi-rimex.cz a potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami.

3.1.c. Při objednávce prostřednictvím e-shopu se členem věrnostního programu automaticky stává každý zákazník, který splní podmínky pro přijetí. Pokud si zákazník e-shopu nepřeje z jakéhokoli důvodu být zařazen do věrnostního programu, realizuje nákup na www.rybarstvi-rimex.cz bez registrace.

3.2. Vyřazení z věrnostního programu

3.2.a. Člen věrnostního programu může své členství kdykoli zrušit. Pro odvolání souhlasu se členstvím je nutné písemnou nebo elektronickou formou zažádat o zrušení členství. Žádost adresujte na kontaktní adresu uvedenou v bodě 6.

3.2.b. Společnost JK Rimex s.r.o. si vyhrazuje právo zrušení členství každému, kdo poruší podmínky členství.

3.3. Povinnosti člena vyplývající ze členství ve věrnostním programu

3.3.a.  Člen se zavazuje neprodleně informovat o změně povinných údajů, uvedených v registraci uskutečněné prostřednictvím e-shopu www.rybarstvi-rimex.cz. Změnu údajů je možno realizovat, v nastavení vašeho uživatelského účtu po přihlášení v e-shopu.

3.4. Povinnosti a práva společnosti JK Rimex s. r. o. vyplývající z členství ve věrnostním programu

3.4.a. Společnost JK Rimex s.r.o. si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu podmínek členství věrnostního programu bez předchozího upozornění.

3.4.b. Při nesplnění některého z předchozích bodů má společnost JK Rimex s.r.o. právo odmítnout členské výhody člena věrnostního programu.

  1. Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů

4.a. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a nařízeními Evropské unie zejména pak s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Veškeré informace o zpracování osobních údajů si můžete prohlédnout zde.

4.b. Společnost JK Rimex s.r.o. si vyhrazuje možnost v případě neaktuálních či nepřesných údajů vyřadit člena z věrnostního programu, neboť je povinna na základě § 5 odst. 1 písm. c) zákona 101/2000 Sb. taková data zlikvidovat.

  1. Na co ne/lze uplatnit věrnostní slevu

Věrnostní slevy lze uplatnit na všechny produkty na e-shopu, které nejsou označené štítkem Výprodej, Sleva.

  1. Kontaktní adresa

email: info@rybarstvi-rimex.cz
telefon: +420 732 414 830, +420 733 715 579
www: www.rybarstvi-rimex.cz

  1. Závěrečná ustanovení

Tyto podmínky platí od 10. ledna  2020. Společnost JK Rimex s.r.o. se rozumí rybarstvi-rimex.cz společnost s ručením omezeným se sídlem Karviná - Mizerov, Nad Dubinou 131/4, PSČ 73301, C 36718 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.