By Döme Team Feeder Long Cast 5500

Kód: 2501-655
Novinka
Značka: Haldorádó
2 999 Kč 2 478,51 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Robustní červeno-šedý naviják má převodový poměr 4,6:1 a je vybaven 5+1 ložisky které zajistí lehký chod navijáku. Naviják je vybaven kvalitním ( wormshaft ) šnekovým převodem. Kónická cívka s průměrem 65 milimetrů zajistí daleké náhody. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám novou sérii navijáků určených na daleké nahazování s podpisem Döme Gábora. Tyto navijaky se určitě hodí na feeder pruty jako Team Feeder Master Carp Pro Long Cast. Naviják Long Cast je robustní ale zároveň lehký. Největší naviják z této série váží pouze 565 gramů.

Má zajímavou rychlou přední brzdu která je zcela povolena nebo zcela utažena jen půl otočením matice. Proč právě taková brzda? Při nahazování do dálky je-li náhodou brzda navijáku ne zcela utažena tak náš palec může poranit šoková šňůra. Při tomto navijáku stačí Vám matici brzdy pouze do půlky otočit a už se nestane žádný úraz pŕi nahazování.

Cívka navijáku obsahuje i filcové lamely které chrání brzdu od toho aby se tam dostal prach nebo znečištění a tím pádem brzda zůstává Vám jemně nastavitelná i po letech používání. Naviják má i brzdu rotoru která zajistí při nahazování aby se překlápěč při nahazování překlopil. 

Robustní červeno-šedý naviják má převodový poměr 4,6:1 a je vybaven 5+1 ložisky které zajistí lehký chod navijáku. Naviják je vybaven kvalitním ( wormshaft ) šnekovým převodem. Kónická cívka s průměrem 65 milimetrů zajistí daleké náhody. Klasické navijáky při navíjení nedošponovaného vlasce mohou vlasec natočit pod cívku na osu ale tento naviják má ochranu tohoto prostoru a nikdy se vlasec nenamotá pod cívku. 

Na cívce navijáku se nacházejí 2 kovové klipy na vlasec. Na překlápěči ve vodícím očku se nacházejí ložiska které zaručeně nekroutí vlasec.


Hlavní vlastnosti:
- počet ložisek 5 + 1
- převodový poměr 4,6:1
- ochrana vlasce proti zamotání pod cívku
- hliníková cívka na daleké nahazování
- kovová CNC klika
- dva klipy na vlasec na cívce
- ložiska při vodicím očku překlápěcí
- zesílený překlápěč
- Wormshaft šnekový převod
- Grafit-Hybrid tělo
- okamžitý stop systém
- velikosti navijáků: 5500
- Návin vlasce na jedno otočení klikou (velikost navijáku 5500): 97 cm
- Kapacita cívky: 0,20 mm / 300 m (velikost 5500)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Haldorado je specialista na výrobu krmiv, boilies, pelet a nástrah. V nabídce má ale i židle, oblečení, bižuterii na feeder a další doplňky. Suroviny v Haldorado produktech jsou rybí moučka, kukuřičná moučka, více druhů semínek, přírodní aromata, tekuté potravy, aminokyseliny, mléčné proteiny a ptačí zob.

Nejpopulárnější Haldorado produkty jsou: aroma tuning, krmiva, chytací rozpustné pelety, rozpustné boilies, plovoucí boilies, dipy, tekutá aromata a krmné boilies.

Nejpopulárnější příchutě Haldorada jsou: sladký ananas, black squid, ferment x, velký kapr, velká ryba a černé korenie. Haldorado krmiva, boilies, pelety, kukuřice a nástrahy doporučujeme pro ty, kteří chtějí chytit za nejkratší čas co nejvíce ryb.