Daiwa Ninja X Carp 3,6m 3lb

Kód: 11595-367
2 160 Kč 1 785,12 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Čtyřdílné pruty Ninja X Carp jsou velmi praktické pro přepravu, ušetří vám mnoho místa. I přes svou krátkou transportní délku mají skvělé nadhazovačí i zdolávací vlastnosti. Hmotnost 375 g. Transp. délka 1,86 m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Štíhlé a lehké pruty Ninja X Carp jsou vyrobeny z HMC + karbonu a při nahazování skvěle pracují a katapultují vaše návazce na opravdu daleko.

Při zdolávání ryby má prut progresivní akci a skvěle absorbuje silné výpady - riziko ztráty úlovku je redukováno na minimum!

Model v délce 3,6 mv gramáži 3LB mají 40 mm první očko (Sériové číslo: 11595- 366), stejně tak jsou dostupné i s 50 mm prvním očkem (Sériové číslo: 11595-367). Čtyřdílné pruty Ninja X Carp jsou velmi praktické pro přepravu, ušetří vám mnoho místa. I přes svou krátkou transportní délku mají skvělé nadhazovačí i zdolávací vlastnosti.

Typ rukojeti Plná (Shrink)
Délka 3,6 m
Hmotnost 375 g
Počet dílů 2
Počet oček 6
Transp. délka 1,86 m
Zátěž 3 lb

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Daiwa je ve světě rybolovu opravdový pojem. Daiwa je japonská firma, kterou zná téměř každý rybář zejména díky rybářským navijákům. Navijáky Daiwa jsou veřejností již několik let vnímány jako symbol dokonalosti. Daiwa se zaměřuje na výrobu prvotřídních rybářských produktů, mimo navijáků také pruty, přívlačové nástrahy, transportní obaly a další. Daiwa je určena spíše pro pokročilé rybáře, kteří vyžadují prvotřídní kvalitu a spolehlivost svého vybavení.