! Přihlaste se do věrnostního programu a získejte slevu 5% - 10% na celý nákup!

HALDORÁDÓ FEEDER TAŠKA NA UDICE 4X 160

Kód: HDFM-4X-160
Novinka
Značka: Haldorádó
1 525 Kč 1 260,33 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Každý si chce chránit své pruty a navijáky a právě při transportu se dají nejvíce poškodit a mi vám k tomu nabízíme řešení v podobě pevných pouzder na přepravu prutů. Za každých okolností na 100% budete mít své pruty a navijáky v bezpečí během přepravy. Na spodní části pouzdra se nachází jedna tvrdá vytvarovaná část s nožičkami. Toto slouží k tomu že si pouzdro můžete opřít a protože i postavit na ty nožičky pokud je rovný terén.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V nabídce Haldorádó i dosud byly různé druhy pouzder na feeder nebo boiliesové pruty. Od teď máme v nabídce i řadu pevných pouzder které jsou mimořádně kvalitní. Každý si chce chránit své pruty a navijáky a právě při transportu se dají nejvíce poškodit a mi vám k tomu nabízíme řešení v podobě pevných pouzder na přepravu prutů. Za každých okolností na 100% budete mít své pruty a navijáky v bezpečí během přepravy. Na spodní části pouzdra se nachází jedna tvrdá vytvarovaná část s nožičkami. Toto slouží k tomu že si pouzdro můžete opřít a protože i postavit na ty nožičky pokud je rovný terén. Samozřejmostí je že se pouzdro lze snadno očistit od nečistot. Každé pouzdro má hrubě polstrovaný řemen a kvalitní, silné zipy. Na jedné straně pouzdra najdeme místo na uložení podběráku nebo Podběráková tyče nebo si tam můžeme uložit vykonat jakýkoliv delší předmět a na druhé straně pouzdra najdeme kapsu na uložení drobností. V naší nabídce najdete 3, 4 a 5 komorové a 160 centimetrů dlouhé provedení pevných pouzder na pruty. 3 a 4 komorové pouzdra doporučujeme těm rybářům který chtějí mít jistotu že své pruty nepoškodí během přepravy a na prutech mají menší typy navijáků. 5 komorové pouzdra doporučujeme takovým rybářům který vlastní pruty SPRO Team Feeder Carp Fighter nebo Master Carp a mají na ně velkokapacitní navijáky.

160x30x28 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Haldorado je specialista na výrobu krmiv, boilies, pelet a nástrah. V nabídce má ale i židle, oblečení, bižuterii na feeder a další doplňky. Suroviny v Haldorado produktech jsou rybí moučka, kukuřičná moučka, více druhů semínek, přírodní aromata, tekuté potravy, aminokyseliny, mléčné proteiny a ptačí zob.

Nejpopulárnější Haldorado produkty jsou: aroma tuning, krmiva, chytací rozpustné pelety, rozpustné boilies, plovoucí boilies, dipy, tekutá aromata a krmné boilies.

Nejpopulárnější příchutě Haldorada jsou: sladký ananas, black squid, ferment x, velký kapr, velká ryba a černé korenie. Haldorado krmiva, boilies, pelety, kukuřice a nástrahy doporučujeme pro ty, kteří chtějí chytit za nejkratší čas co nejvíce ryb.