Testovací program RIMEX Co-Lab

colab_rimex_baner

Testovací program pro zákazníky internetového a kamenného obchodu www.rybarstvi-rimex.cz společnosti JK RIMEX s.r.o., IČ: 286 47 564, DIČ: CZ28647564, se sídlem: Karviná - Mizerov, Nad Dubinou 131/4, PSČ 73301, jehož předpokladem pro vstup je realizace platné registrace na www.rybarstvi-rimex.cz.

Pro koho je testovací program vhodný?

Testovací program složí k vyzkoušení nových produktů, služeb a řešení pro lov ryb v českých vodách. Nejsme schopni testovací program nabídnout široké veřejnosti, avšak momentálně nabízíme omezenou možnost se zapojit komukoliv z vás.

Předpokladem vzájemné spolupráce na testování,

je zaznamenání a následná reprodukce vlastních zkušeností a pocitů pro ostatní rybáře. Výstupem takového testovaní může být videozáznam, fotodokumentace, textová recenze, mluvená recenze, případně jiná forma prezentace, která je nám poskytnuta nebo odkazující na naše stránky www.rybarstvi-rimex.cz. Nemusíte být rozený kreativec, jde nám o vaše zkušenosti a dojmy. Testovací program je vhodný i pro rybáře, kteří se prezentují na sociální síti a chtějí své nové zkušenosti šířit mezi ostatní. Díky tomuto programu, můžete být mezi prvníma, kteří si budou moci osahat nejnovější produkty, služby a technologie.