Věrnostní program

Díky našemu věrnostnímu programu dokážete získat jedny z nejlepších cen na trhu. Věrných zákazníků si velmi vážíme. Proto u nás každý registrovaný zákazník má automaticky slevu 5%. Poté se stačí před každou objednávkou přihlásit do svého účtu, kde s každou další objednávkou máte čím dál vyšší slevu dle tabulky níže. Čím větší obrat u nás uděláte, tím lepší ceny získáte.

 

     
 Výše slevy  Cenová skupina dle obratu  Příklad u produktu Slaný karamel
 0 %  Nezaregistrovaný zákazník  239 Kč
 5 %  0 Kč - stačí se registrovat  232 Kč 
 4 %   2000 Kč  229 Kč
 5 %  5000 Kč  227 Kč
 6 %  8000 Kč  224 Kč
 7 %  11 000 Kč  222 Kč
 10 %  15 000 Kč  215 Kč
 

 

Pravidla pro poskytnutí slevy

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Sleva se vždy počítá z ceny po registraci. Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté objednávky učiněné pod daným registrovaným účtem.

Obrat na vašem účtu se počítá od 9. 9. 2020. Objednávky učiněné před tímto datem nejsou z technických důvodů načtené. Aktuální obrat můžete zjistit po registraci ve vašem osobním profilu v "Moje objednávky".

 

Platnost slevy

Věrnostní slevy je možné sčítat s dalšími slevami a slevovými kódy, avšak může nastat případ, kdy u některých produktů může být maximální výše slevy omezená.

Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit. Společnost AP8 FOOD s.r.o., která je provozovatelem e-shopu www.drnutta.cz si vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.