BY DÖME TEAM FEEDER SUPER SENSITIVE LINE 0,25MM / 300M - 9,1 KG

Kód: 3253-325
Novinka
Značka: Haldorádó
174 Kč 143,80 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

BY DÖME TEAM FEEDER SUPER SENSITIVE LINE 0,25MM / 300M - 9,1 KG

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEAM FEEDER monofil vlasce se vyrábí z prvotřídních materiálů pomocí nejmodernějších japonských technik. Hotové vlasce jsou mimořádně odolné, otěruvzdorné, jsou určené především na moderní způsob rybolovu feeder. Jednotlivé vlasce jsme vyladili, aby byli jedinečné. Monofil vlasec s názvem Super Sensitive je určený hlavně pro nejjemnější lov ryb a pro soutěžní rybolov. Vlasec je bezbarvý, průsvitný a vyznačuje se vysokou pevností..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Haldorado je specialista na výrobu krmiv, boilies, pelet a nástrah. V nabídce má ale i židle, oblečení, bižuterii na feeder a další doplňky. Suroviny v Haldorado produktech jsou rybí moučka, kukuřičná moučka, více druhů semínek, přírodní aromata, tekuté potravy, aminokyseliny, mléčné proteiny a ptačí zob.

Nejpopulárnější Haldorado produkty jsou: aroma tuning, krmiva, chytací rozpustné pelety, rozpustné boilies, plovoucí boilies, dipy, tekutá aromata a krmné boilies.

Nejpopulárnější příchutě Haldorada jsou: sladký ananas, black squid, ferment x, velký kapr, velká ryba a černé korenie. Haldorado krmiva, boilies, pelety, kukuřice a nástrahy doporučujeme pro ty, kteří chtějí chytit za nejkratší čas co nejvíce ryb.