HALDORÁDÓ BIG RIVER MAIN LINE 300 M - 0,30 MM

Kód: HD16660
Novinka
Značka: Haldorádó
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

HALDORÁDÓ BIG RIVER MAIN LINE 300 M - 0,30 MM

Detailní informace

Detailní popis produktu

HALDORÁDÓ Big River Main Line monofilní vlasec je určen výslovně pro lov na tekoucí vodě. Při vývoji vlasce stály ve středobodě zájmů dvě hlavní kritéria: vysoká zatížitelnost a vysokou odolnost vůči tření, resp. odření. Samozřejmě z ostatních vlasců nevyniká pouze v těchto dvěma vlastností. 

Materiál, z něhož byl tento vlasec vyroben, disponuje velmi vysokou hustotou. Díky tomu je mnohem odolnější, trvanlivý, méně roztažitelný a taktéž se ponoří mnohem lépe než kterýkoliv z obyčejných monofilních vlasců. Světlezelená barva nepozorovatelně splývá s prostředím, díky čemuž zůstane vlasec prakticky neviditelný i pro ty nejopatrnější ryby. 

Vyplývající ze své vlastnosti, splňuje tento monofil všechna kritéria, která můžete od moderního, kvalitního vlasce právem očekávat. Je dostupný v 300 metrovém provedení a v 6 různých tloušťkách.

balení: 300 m

tloušťka: 0,30 mm

pevnost v tahu: 10,35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Haldorado je specialista na výrobu krmiv, boilies, pelet a nástrah. V nabídce má ale i židle, oblečení, bižuterii na feeder a další doplňky. Suroviny v Haldorado produktech jsou rybí moučka, kukuřičná moučka, více druhů semínek, přírodní aromata, tekuté potravy, aminokyseliny, mléčné proteiny a ptačí zob.

Nejpopulárnější Haldorado produkty jsou: aroma tuning, krmiva, chytací rozpustné pelety, rozpustné boilies, plovoucí boilies, dipy, tekutá aromata a krmné boilies.

Nejpopulárnější příchutě Haldorada jsou: sladký ananas, black squid, ferment x, velký kapr, velká ryba a černé korenie. Haldorado krmiva, boilies, pelety, kukuřice a nástrahy doporučujeme pro ty, kteří chtějí chytit za nejkratší čas co nejvíce ryb.